تور دوروزه به کازبگی(Kazbegi)

کازبگی(Kazbegi)-گرجستان(Georgia)

کازبی ناحیه ای در منطقه متسختا(Mtskheta) – متیانتی(Mtianeti) می باشد. این منطقه بدلیل رشته کوه های زیبا و دره های باریک برجسته گردیده است. کلیسای سه گانه گرگتی(Gergeti) در ارتفاع 2170 متری در زیر کوه کازبگی قرار دارد. اگر شانس با شما موافق باشد وهوا خوب بود می توانید کوه کازبگی را ببینید. شما تنگه داریالی(Dariali) و آبشار گولتی(Gveleti) که در اینجا می باشند را خواهید دید. به همراه این تور شما از قلعه آنانوری(Ananuri) و دیگر مناظر دیدنی دیدن خواهید کرد.

سفرنامه:

روز اول:تفلیس(Tbilisi) – آنانوری(Ananuri) – سنو(Sno) – ستپانتس میندا(Stepantsminda)

صبح زود از طریق جاده نظامی گرجستان به سمت کازبگی حرکت خواهیم کرد. در ابتدا از قلعه آنانوری(Ananuri) دیدن خواهید کرد.  مجموعه کلیساهای برجسته و برج هایی که به قرن پانزدهم و شانزدهم بعد از میلادبرمیگردند دیدن خواهیم کرد. مشرف بودن به آب انبار جینوالی(Jinvali) زیباست. شما از راه آهن کابلی جدید در استراحتگاه گوداووری(Gudauri) لذت خواهید برد. شما از مسیری که در ارتفاع 2395 متری از سطح دریا قرار دارد گذر خواهید کرد. در راه، از روستای سنو(Sno) که بدلیل چشمه های آب معدنی معروف می باشد دیدن خواهید کرد. شما به سمت ستپانتس میندا(Stepantsminda) که مرکز منطقه کازبگی است پایین میروید. در طول شب برای استراحت و صرف شام در ستپانتس میندا خواهید ماند.

این مسیر با مینی بوس 165 کیلومتر است.

روز دوم: کلیسای مقدس سه گانه گرگتی(Gergeti) – تنگه دریالی(Dariali) – آبشار گولتی(Gveleti)- تفلیس

بعد از صرف صبحانه، شما با یک خودروی سواری به کلیسای مقدس سه گانه گرگتی() که در ارتفاع 2200 متری از سطح دریا واقع گردیده است خواهید رفت و از اینجا مناظر خیره کننده کوه کازبگی را خواهید دید. بعد از دیدن کلیسای گرگتی به تنگه دریالی() می رسید و در آبشار گولتی() به گشت وگذار خواهید پرداخت. در میان مسیر برگشت به تفلیس شما از طعم غذاهای سنتی گرجستان در رستوران سنتی گرجستان لذت خواهید برد.

این مسیر با مینی بوس 175 کیلومتر می باشد.

بالا