تور دوروزه به کوتایئسی(Kutaisi)

کوتائیسی(Kutaisi) یکی از شهرستان های متنوع وجذاب کشور گرجستان می باشد. کوتائیسی دارای قدمت چند صد ساله به عنوان یک شهرستان را دارد. این شهرستان آثار باستانی خود، ساختمان های مدرن وپذیرایی شگفت انگیز برجسته گردیده است. شما از آثار فرهنگی و همچنین آثار تاریخی طبیعی شگفت انگیز دیدن خواهید کرد.

روز اول: تفلیس(Tbilisi)، کلیسای جامع باگراتی(Bagrati) – صومعه گلاتی(Gelati) – کارخانه شراب سازی

صبح به کوتائیسی می رویم. روز خود را با دیدن کلیسای جامع باگراتی(Bagrati) که شاهکار معماری گرجستان در قرون وسطی محسوب می شود، آغاز خواهید کرد. کلیسای جامع باگراتی اغلب به عنوان نمادی از وحدت معرفی می گردد. شما از صومعه گلاتی(Gelati) دیدن خواهید کرد. شاهکاری از عصر طلایی گرجستان که در سال 1106 توسط شاه دیوید پنجم(David IV) که در همانجا به خاک سپرده شده است، می باشد. سپس از مکانی که برای شراب انداختن می باشد دیدن خواهید نمود و مزه شراب ناب گرجستان را در اینجا خواهید چشید. شب شما شام را صرف نموده و استراحت خواهید نمود وتا صبح در کوئیتسی خواهید ماند.

این مسیر با مینی بوس 230 کیلومتر می باشد.

روز دوم: غار پرومتیوس(Prometheus) – تنگه اوکاتسه(Okatse) – تنگه مارتویلی(Martcili) – تفلیس(Tbilisi)

در این روز شما از غار پروماتیوس(Prometheus) که از آثار تاریخی استثنایی در کشور ما می باشد وسالیانه هزاران نفر بازدیدکننده دارد، دیدن خواهید نمود. سپس از دو اثر طبیعی شگفت انگیز تنگه های اکاتسه(Okatse) و مارتولی(Martcili) دیدن خواهید نمود. شب به تفلیس باز خواهید گشت وشام خداحافظی را به همراه رقص و آهنگ گرجی در رستوان گرجستان خواهید خورد.

این مسیر با مینی بوس 340 کیلومتر می باشد.

بالا