تور شراب یک روزه به منطقه کاختی(Kakheti)

استان کاختی(Kakheti)-گرجستان(Georgia)

این تور به لحاظ جغرافیایی توری به منطقه ای در شرق گرجستان به نام کاختی(Kakheti) است. این منطقه به خاطر طبیعت گونه گون و آثار تاریخی که به لحاظ فرهنگی مورد توجه هستند متمایز گردیده است. من جمله این آثار: کلیسای جامع آلاوردی(Alaverdi) و ارگ سلطنتی گرمی(Gremi) می باشند.

کاختی مرکز شراب انداختن گرجستان است. شما در اینجا می توانید از نوشیدن شراب ناب گرجستان و خوراکی های محلی لذیذ لذت ببرید. شما مدت زمانی را در باغ تسیناندلی(Tsinandali) قدم خواهید زد وسپس با خاطراتی فراموش نشدنی به گرجستان باز خواهید گشت.

سفرنامه:تفلیس(Tbilisi)، کلیسای جامع آلاوردی(Alaverdi)- ارگ گرمی(Gremi)- تسیناندلی(Tsinandeli)- تفلیس(Tbilisi)

صبح به سمت کاختی حرکت خواهیم کرد. شما از کلیسای جامع آلاوردی(Alaverdi) که مربوط به قرن ششم می باشد و یکی از اماکن توریست خیز در دره آلازانی(Alazani) می باشد دیدن خواهید نمود. سپس از قلعه سلطنتی و کلیسای گرمی(Gremi) که مربوط به قرن شانزدهم می باشددیدن خواهید نمود. در این جا شما طعم خوراکی های محلی گرجستان را خواهید چشید. بعد از صرف ناهار تور را با بازدید از تسیناندلی(Tsinandeli) ادامه می دهیم، شما از موزه شاعر اشرافی آلکساندر چاووچادزه(Alexander Chavchavadze) و باغ گیاه شناسی تسیناندلی دیدن خواهید نمود. شب به تفلیس باز خواهید گشت.

 

بالا