تور یک روزه به پایتخت کشور گرجستان، شهر تفلیس(Tbilisi)

Tbilisi-Georgia

تور یک روزه به شهرتفلیس،پایتخت کشور گرجستان، برای معرفی مکان های دیدنی مهم، بناهای قدیمی وکلیساهای تاریخی در یک زمان کوتاه مناسب می باشد.

مااز خیابان روستاولی(Rustaveli) شروع خواهیم کرد، در ابتدای میدان آزدای باقطار بازی به سمت پارک متاتس میندا(Mtatsminda) بالا می رویم

و از تماشای شهر تفلیس لذت خواهیم برد. نهار را میل خواهید کرد و سپس برای بازدید از کلیسای آنچیسخاتی(Anchiskhati) و کلیسای جامع سیونی(Sioni) بازخواهیم گشت. در خیابان شاردنی(Shardeni) قدم خواهید زد. در این خیابان میکده ها وکافه های دنج متعددی وجود دارد که بدلیل ترکیب جالبی از معماری آسیایی آروپایی برجسته گردیده است.سپس از مکانی متفاوت در تفلیس قدیم به نام آبانتوبانی(Abanotubani) که بدلیل حمام های سولفورش معروف است دیدن خواهید نمود.

در ادامه یک ماشین کابلی برای بازدید از قلعه باشکوه ناری کالا(Narikala) خواهیم گرفت. از این قلعه تماشای پایتخت بسیار شگفت انگیز وزیباست.

در ادامه از کلیسای متخی(Metekhi) وبنای تاریخی واختانگ گورگاسالی(Vakhtang Gorgasali) دیدن خواهید کرد. واختانگ گورگاسالی یکی از پادشاهان تفلیس بوده است که بنیانگذار افسانه ای تفلیس است.

در پایان از کلیسای جامع ترینیتی(تثلیث Trinity ) که یکی از بزرگترین کلیساهای ارتدوکس در جهان می باشد دیدن خواهیم نمود. تور ما با پذیرایی شما با لذیذترین غذاهای محلی مردم گرجستان و نمایش رقص در رستوران سنتی گرجستان به پایان خواهد رسید.

بالا